Portal_background_image

استاندار مركزي: باند دوم محور ساوه به غرق آباد تا قبل از فصل سرما زير بار ترافيك مي رود

استاندار مرکزی گفت : باند دوم محور ساوه به غرق آباد تا قبل از فصل سرما زیر بار ترافیک می رود.

سید علی آقازاده در جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات بخش نوبران که با حضور شوراهای اسلامی و دهیاران این بخش برگزار شد، اظهار کرد: در جهت تقویت وحدت بین غرق آباد و نوبران باند دوم محور مواصلاتی این دو شهر که خواست اصلی مردم برای کاهش تلفات جاده ای است را هر چه سریعتر زیر بار ترافیکی خواهیم برد و  تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم بکار خواهیم بست .

استاندار مرکزی گفت: این محور مواصلاتی از پروژه های ملی است و نیازمند تخصیص اعتبار ملی بالغ بر 40 میلیارد ریالی است .

وی بیان کرد: شرایط بدی که ورودی و بلوار هر دو شهر دارد را نیز با نگاه حمایتی استان و مشارکت همگانی همه مردم و تلاش عمومی ساماندهی خواهیم کرد و با جذب اعتبار ملی از طریق وزارت راه و شهرسازی روند اجرای آن را تسریع خواهیم کرد .

وی عنوان کرد: چون بخش اعظم بار ترافیکی اتوبان وسایط نقلیه سنگین است لذا با همین توجیه از اعتبارات وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی ورودی شهر نیز اعتبار لازم جذب می شود چرا که دلیل اصلی تخریب زیرساخت های شهری این دو شهر ناشی از تردد کامیون و تریلی است و باید وزارت راه و شهرسازی در این راستا مساعدت ویژه کند. 

آقازاده در ادامه به دستاوردهای مطلوب جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان اشاره کرد و گفت: بالغ بر 80 درصد مصوبات جلسات ستاد اجرایی شده است و در نظر داریم جلسات را در بخش ها و روستاها برگزار کنیم .

  وی در ادامه تصریح کرد: جلسه ای در مرکز استان با دعوت از مسئولان کشوری و با حضور مدیران استانی برای بررسی و برطرف کردن مشکلات بخش نوبران برگزار خواه


دسته بندی

بخشداری نوبران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها